O firmie

O firmie

Firma Meble Gruszka specjalizuje się w produkcji łóżek kontynentalnych oraz tapicerowanych, dodatkowo w swojej ofercie posiada narożniki.

Wśród łóżek znajdują się modele o najnowszych trendach panujących w meblarstwie, jednocześnie nie zapominając o Klientach poszukujących łóżek w tradycyjnym stylu.

Połączenie nowoczesnej technologii w procesie tworzenia mebli wraz z wysoką jakością używanych do tego produktów jest gwarancją najwyższej klasy łóżka, czego efektem jest systematyczne poszerzenie grona zadowolonych Klientów.

Firma Meble Gruszka inspiruje do tworzenia unikatowej przestrzeni i indywidualnych aranżacji w swoich sypialniach oraz salonach.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.