Kariera

Kariera

Zawsze stawiamy na dynamiczny rozwój: poszukujemy osób zaangażowanych w pracę, odpowiedzialnych i dbających o realizację powierzonych zadań. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie oraz zespołową pracę w przyjaznej atmosferze. Złóż swoją aplikację, a jeśli zainteresuje nas Twoje zgłoszenie to na pewno się odezwiemy!

 

Dlaczego Meble Gruszka Szymon Gruszka?

1) Szkolimy młode, ambitne osoby zapewniając im dobre warunki pracy i rozwoju

2) Doceniamy doświadczenie i stawiamy na system podnoszenia kwalifikacji

3) Inspirujemy się światowymi standardami mody meblarskiej

4) Meble produkowane są według naszych projektów konstrukcyjnych

5) Posiadamy własną flotę samochodów

 
Krok 1 – Złożenie aplikacji
 
Pierwszą decyzją, którą musisz podjąć to złożenie swojego CV. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i wyślij swoją aplikację.
 
Krok 2 – Spotkanie rekrutacyjne
 
Zapraszamy na rozmowę wybranych kandydatów. Przedstawimy naszą firmę, zadania na oferowanym stanowisku oraz odpowiemy na nurtujące pytania.
 
Krok 3 – Złożenie oferty
 
Po spotkaniu rekrutacyjnym otrzymasz od nas wiadomość zwrotną. Złożymy ofertę pracy oraz porozmawiamy o szczegółowych warunkach zatrudnienia.
 
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.