Tkaniny

Poznaj rodzaje tkanin, które wykorzystujemy przy produkcji

Madryt

Ekoskóra MADRYT – najpopularniejsza tkanina z gatunku sztucznej skóry. Cechuje się wysoką odpornością na ścieranie oraz łatwością w utrzymaniu. Wyjątkowo przyjemna w dotyku o średnio tłoczonej strukturze skóry oraz lekko matowej powłoce.

Monolith

Tkanina MONOLITH pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Milos

Tkanina MILOS pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Tkanina miła w dotyku, delikatnie szorstka z intrygującym nowoczesnym wzorem.

Soro

Tkanina SORO – niezwykle przytulna, miękka w dotyku tkanina z piękną fakturą. Jej grubość (gramatura 300g/m2) oraz doskonała elastyczność sprawia, że Soro to godny polecenia materiał na krzesła, fotele, kanapy i poduszki. Świetnie układa się na meblach oraz jest bardzo odporna na pilling.

Casablanca

Tkanina CASABLANCA – klasyczna, welurowa, aksamitna w dotyku i o lekkim połysku tkanina obiciowa. Posiada milimetrowej długości włos, który podczas użytkowania zmienia swoje ułożenie, dzięki czemu tkanina mieni się. Dzięki zastosowanej technologii Cleanaboo jest odporna na wchłanianie rozlanych płynów.

Pagani

Tkanina PAGANI – gruba i jednocześnie delikatna w dotyku dzianina obiciowa, oferowana w kilkunastu pastelowych odcieniach. Pagani to kolekcja idealna na stylowe pufy i fotele Uszaki.

Fuego

Tkanina FUEGO – Kolekcja Fuego to tkanina tapicerska typu plusz, która charakteryzuje się subtelną miękkością w dotyku. Posiada także Certyfikat antybakteryjny. Jednak największą zaletą tej tkaniny obiciowej jest ograniczone wchłanianie płynów, dzięki czemu uzyskamy łatwość jej czyszczenia.

Luksor

Tkanina LUKSOR – połączenie komfortu, designu i jakości. Kolekcja jest przyjemnie miękka w dotyku i doskonale oddaje ciepło. Oryginalny tłoczony wzór 3D w kształcie płomyka nadaje jej wyjątkowego charakteru i unikatowego klasycznego stylu, a atesty z Instytutu Włókiennictwa potwierdzają jej najwyższą jakość.

Monet

Tkanina MONET – Tkanina Monet, to radosny melanż, bogactwo kolorów i siła splotów. Ciekawa kolorystyka pozwala stworzyć oryginalny, ciekawy dla oka projekt.

Salsa

Tkanina SALSA – tkanina drobno pleciona, bardzo miła i delikatna w dotyku .Tkanina posiada ciekawy i nowoczesny wzór. Materiał delikatnie połyskujący w świetle

Power

Tkanina POWER – Tkanina pluszowa, miękka, gładka i przyjemna w dotyku, dobrze się układa i nie gniecie.

Hamilton

Tkanina HAMILTON – tkanina wyglądem i dotykiem przypomina klasyczną wełnę. Matowa, lekko szorstka w dotyku. wykonana w technologii Cleanaboo ograniczającej wchłanianie wody. Minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez poplamienie.

Zobacz gdzie kupić nasze produkty.

Adres

Meble Gruszka
Mirków 6D
98-400 Wieruszów, Polska

NIP: 6192021721
REGON: 302834556